جارو برقی سامسونگ مدل Prince 3

Samsung PRINCE 3 Vacuum Cleaner

برند: سامسونگ دسته‌بندی: جاروبرقی
کد محصول: GT-91

متاسفانه کالا در حال حاضر موجود نیست.

TKP-91

راهنمای خرید جاروبرقی سامسونگ مدل  PRINCE 3

یکی از انواع جارو برقی‌های بدون کیسه کمپانی سامسونگ مدل  PRINCE 3 می‌باشد. طراحی این مدل جارو برقی بسیار شیک و مدرن می‌باشد. این دستگاه از توان 2100 واتی برخوردار بوده و مکش بالای آن موجب شود کوچک‌ترین ذره ای بر روی محیط مورد نظر باقی نماند. محفظه جای گیری زباله در این جاروبرقی 2 لیتر ظرفیت داشته و جهت تمیز کردن و خالی کردن زباله‌های آن  خیلی اسان از دستگاه جدا می‌گردد. این دستگاه مجهز به سیستم CycloneForce بوده که قدرت مکش دستگاه را برای زمان زیادی بهبود می‌بخشد. این سیستم یک نیروی فرار از مرکز ایجاد نموده که باعث می‌شود کوچکترین گرد و غبار نیز توسط محفظه داخلی حرکت کرده و خاک و دیگر اجزا از هوا خارج شده و به سوی محفظه بیرونی فرستاده می‌شوند.جدا سازی مخزن از دستگاه تنها با فشردن یک دستگیره به سمت بالا امکان پذیر می‌باشد. این جارو برقی مجهز به برس هوشمند بوده که قابلیت گردش 180 دارد. این برس به شما کمک می‌کند که هر نقطه ای که خواستید را به راحتی تمیز کنید و جارو بکشید.  بر روی لوله جارو برقی این دستگاه امکان کنترل از راه دور قرار داده شده که دیگر جهت تنظیم نمودن میزان نیرو احتیاجی به خم شدن نیست. به کمک این ریموت می‌توان خیلی راحت دستگاه را خاموش یا روشن کرد و یا  فشار مکش را کمتر یا بیشتر نمود.این سیستم بی سیم بوده و با دستگاه توسط موج مادون قرمز ارتباط برقرار می‌کند. سامسونگ با به کار گیری این سیستم در ساخت جارو برقی‌های خود مشکل قطعی سیم را از سر راه برداشته است. این دستگاه برس مختص فرش نیز داشته و   فیلتر  Hepaو گارد محافظ مبل نیز در آن به کار رفته است. فیلتر‌های موجود در این دستگاه گرد وغبار هوای خروجی را  جذب می‌نمایند. و این فیلتر‌ها نیز به راحتی از دستگاه جدا شده و قابلیت شستشو دارند. 

                                                                                   

قدرت شگفت انگیز، موتور پر قدرت، نیروی مکش پیشرفته جهت پاکسازی بی نقص

این جارو برقی دارای سیستم نیروی فرار از مرکز بوده که توسط این نیرو ذرات گرد وغبار که به درون محفظه مکیده شده اند به حرکت در می‌آیند. این ذرات بعد از غربالگری از هوا خارج شده و به محفظه بیرونی فرستاده می‌شوند. با این سیستم زباله‌های کوچک و بزرگ در یک مخزن خارجی از هم جدا گشته و ذرات گرد و غبار را از هوای مکش شده جدا ساخته که سبب می‌شود هوای پاکیزه دوباره به خارج از دستگاه انتقال یافته و فیلتر دستگاه همچنان پاکیزه بماند. این جارو برقی قدرت مکش بالایی جهت تمیز کردن سطوح از هر زباله ریز و درشتی را دارد.

                                                                             

سیستم کنترل روی دسته

این قابلیت سبب شده کاربر به راحتی بتوانددستگاه را خاموش یا روشن نماید و یا اینکه میزان فشار مکش آن را بیشتر یا کمتر نماید. این فناوری بی سیم سبب یکتا شدن این جاروبرقی در میان دیگر نمونه‌ها می‌باشد. این سیستم 2 باتری AAA نیز دارد. این جارو برقی بر روی لوله جاروی خود یک ریموت کنترل هوشمند داشته که بدون سیم بوده و با کمک امواج مادون قرمز با دستگاه در ارتباط است. و به راحتی می‌توان میزان مکش را به کمک این قابلیت بدون خم شدن بر روی دستگاه تنظیم کرد.

تمیز کردن و خالی کردن آسان

محفظه ای که جهت جای گیری گرد و خاک در نظر گرفته شده خیلی راحت بدون خاکی شدن محیط خالی می‌شود. این محفظه تنها با فشردن یک دکمه به سمت بالا از دستگاه جدا شده و می‌توان آن را خالی نمود و مجددا نصب کرد.

                                                                             

تمیز سازی کامل هر منطقه

این مدل جارو برقی یکی از با کیفیت‌ترین جارو برقی‌های کمپانی سامسونگ بوده که از توانی 2100 واتی برخوردار است. این دستگاه با داشتن توانی زیاد و برس‌هایی که از نیروی چسبندگی بالایی برخوردارند توانسته نیروی مکش خود را طوری تنظیم نماید که تمام ذرات زباله بر روی سطح مورد نظر را به درون خود بکشد. این دستگاه با وجود آن که طوری طراحی گشته که بیشتر برای خانه‌های کوچک کاربرد دارد اما نمی‌توان از قدرت مکش بالای آن بر روی سطوحی از قبیل فرش، موکت، پارکت و سرامیک چشم پوشی نمود. 

ابزار ضد پیچش مو

این دستگاه توانسته به کمک ابزار ضد پیچش مو مانع از انسداد لوله خود توسط موی حیوان خانگی شده و همیشه بهترین کارکرد را در هنگام تمیز نمودن سطوح از خود نشان دهد. و با این قابلیت دیگر نیازی نیست موهای جمع شده در سری جارو را به صورتی دستی بگیرید.

محفظه جداشدنی با قابلیت تخلیه آسان

محفظه این دستگاه به راحتی جدا شده و می‌توان آن را خالی کرد.این محفظه تنها با فشردن یک دکمه جدا شده و درب آن نیز فقط با یک چرخش گشوده می‌شود. و بعد از خالی کردن زباله‌های درون آن در سطل زباله نیز می‌توان خیلی راحت در جای خود قرار داد.

                                                                             

جابجایی و استفاده آسان به خاطر وزن سبک

این دستگاه با طراحی ویژه خود باعث شده در کمترین زمان خانه خالی از هر زباله و ذرات گرد و خاک گردد. محفظه جای گیری گرد و خاک در این دستگاه 25 درصد کوچکتر شده و به راحتی قابل جابجایی در سر تا سر خانه است.

مجهز به انواع برس‌های مناسب جهت  پاکسازی سطوح مختلف

برس پارکت جهت جارو نمودن سطوح سخت

برس مختص حیوانات خانگی که برای جمع کردن موی حیوانات به کار می‌رود.

یک برس جهت تمیز نمودن شکاف ها، گردگیری و روکش مبل ها

ضد حساسیت

در این  دستگاه   مواد حساسیت زا توسط یک  برس UV استریلیزه گرفته شده و به کمک یک لامپ UV  قدرتمند پاکسازی می‌شوند. موسسه آلرژی بریتانیا BAF نیز صحت عملکرد این قابلیت را تایید نموده است. از دیگر امکانات این دستگاه می‌توان به برس مخصوص فرش، فیلتر  Hepaو گارد محافظ مبلمان اشاره نمود. فیلتر HEPA  موجود در این دستگاه سبب فیلترینگ هوا شده و تمامی ذرات حساسیت زای آن را از بین خواهد برد.

                                                                       

زباله‌ها پشت ویترین!

مدل Prince3 فاقد کیسه بوده و زباله‌هایی که وارد لوله دستگاه می‌شوند به درون مخزنی از جنس شیشه راه می‌یابند. مزیت این طراحی آن است که اگر شک دارید که وسیله ای اشتباهی وارد دستگاه شده دیگر مثل قبل نیاز نیست تمام کیسه را خالی نموده و در آخر هم اصلا متوجه گردید که درون دستگاه نرفته است. این مخزن شیشه ای تمامی زباله‌ها را در جلوی چشم کاربر قرار داده و به راحتی محتویات آن قابل بررسی است. جدا سازی این مخزن از دستگاه نیز کار بسیار آسانی است. محتویات درون مخزن بدون خاکی شدن اطراف درون سطل زباله ریخته می‌شوند و می‌توان برای تمیز نمودن این مخزن کمی آب داخل آن ریخته و آن را بچرخانید و بعد آب آن را خارج نمایید. به همین راحتی!

اما گردباد!

همیشه خانم‌ها با این مسئله مشکل دارند که اول خانه را جارو کنند یا به گردگیری بپردازند. چرا که اگر گردگیری اول انجام گیرد با جارو زدن دوباره بر روی وسایل خاک می‌نشیند و اگر  اول جارو کشیده شود نیز گرد و خاک حاصل از گرد گیری به زمین ریخته می‌شود. این مدل جارو برقی این مشکل را رفع نموده است. در مرکز مخزن شیشه ای، استوانه ای تعبیه گشته که نیروی فرار از مرکز تولید کرده و همچون گرد بادی زباله‌های کوچک و بزرگ را از هم جدا کرده و خیلی حرفه ای گرد و خاک موجود را نیز جمع می‌کند. سیستم  CycloneForce  در کنار تمیز کردن سطوح مورد نظر فیلتر دستگاه را نیز تمیز نگه داشته و هوایی پاکسازی شده را به بیرون می‌فرستد.

                                                                   

جاروی بزرگ یا کوچک

اگر شما هم معتقید جارو برقی باید بزرگ باشد چرا که با این انتخاب دیگر از خالی کردن مداوم کیسه راحت خواهید شد بد نیست این را بدانید که این مدل از جارو برقی‌های سامسونگ توانسته با استفاده از مخزن شیشه به جای کیسه این مشکل را میان بر دارد.  با وجود آن که این جارو بیشتر برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب است اما وزن پایین آن و اینکه فضای کمی را  اشغال می‌کند یک حسن بزرگ برای آن محسوب می‌شود. علاوه بر آن که از موتور قدرتمندی نیز برخوردار بوده و چسبندگی و مکش بالایی نیز دارا می‌باشد. 

موتور خاموش!

معمولا دستگاه‌های جارو برقی به هنگام کار صدای زیادی دارند که سبب آلودگی صوتی می‌گردند. این جارو برقی سامسونگ از موتوری کم صدا بهره برده است که به راحتی می‌توانید در هر ساعت از روز به جارو کشی مشغول شوید و ابدا صدای جارو مانع از شنیدن صدای تلویزیون و یا موسیقی مورد علاقه شما نخواهد شد.


مشخصات کلی:
ابعاد 321x354x571 ميلي‌متر
وزن 5.5 کيلوگرم
نوع مخزن بدون کیسه
مشخصات فنی:
قدرت موتور 2100 وات
سایر مشخصات:
لوله تلسکوپی دارد
فيلتر بهداشتي دارد
نوع فيلتر خروجي Micro●Sponge●Hepa13
طول کابل برق 7 متر
ميزان صدا 84 دسي بل
گنجايش مخزن جارو برقي 2 ليتر
کنترل روی دسته دارد
سایر مشخصات - ميزان مصرف برق 440 وات
- برس 2 مرحله
- یک عدد sUB bRUSH اضافه
شناسه کالا 2800000126551

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید